Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Margot

Data urodzenia: 2015
Płeć: samica
Maść: buro-biała 
Profilaktyka weterynaryjna: odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona 
Test białaczkowy: ujemny (-)
Data przyjęcia: 29.08.2020
Stosunek do innych kotów: 
Stosunek do psów: nieznany

Margot to śnieżno-bura kuleczka, która, jak na prawdziwą królową przystało, niecierpliwie czeka aż ktoś pomoże jej się wydostać z klatki i da jej miłość, spokój i swoją opiekę. Cóż, pobyt w klatce nieszczególnie przypadł jej do gustu i czasami głośno wyraża swój sprzeciw wobec systemowego aparatu klatkowej opresji. Wystarczy jednak okazać jej odrobinę ciepła, żeby mocno się w ciebie wtuliła i choć na chwilę zapomniała o bolączkach zepsutego świata i o swoim niepokoju. W zamian okazuje ogromną wdzięczność, głośno mruczy i popisuje się swoimi wyjątkowymi manierami godnymi prawdziwej kociej arystokratki. Może to właśnie ty zostaniesz jej upragnionym wybawcą?

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej oraz opłata 50zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 604 789 418

Galeria zdjęć: