Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kakarotto

Data urodzenia: 2015
Płeć: samiec
Maść: buro-biała
Profilaktyka weterynaryjna: Zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, 
Test białaczkowy FeLV: ujemny (-)
Data przyjęcia: 2.06.2020
Stosunek do innych kotów: neutralny
Stosunek do psów: nieznany

Kakarotto to dzielny koci wojownik który trafił do schroniska w bardzo złym stanie ale nie poddał się i walczył o to by wyzdrowieć, teraz wspólnie walczymy o to by znaleźć mu najwspanialszy dom na świecie. Na taki dom ten kot zasługuje. Kakarotto kocha człowieka ponad wszystko, nawet gdy był tak słaby że ledwo stał na drżących łapkach wtulal pyszczek w ludzkie dłonie i patrzył swoimi magicznym oczami tak że odchodząc od niego serce pękło w pół. Jest niezwykle przyjazny i kontaktowy a miłość i pełna miska to marzenie które możesz pomóc mu spełnić, on tak bardzo na to liczy. Nie pozwól żeby stracił nadzieję i pomóż mu odnaleźć własne miejsce we wszechświecie, tuż obok Ciebie.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Galeria zdjęć: