Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Lolek

Cześć! Jestem wesoły LOLEK i wciąż czekam na swój domek :) Może właśnie Ty mnie pokochasz? 
Zobacz mnie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=qngb_alXTG4&feature=share

Kiedyś mieszkałem na podwórku i dużo chorowałem. Moja karmicielka mnie uratowała i wyleczyła, ale niestety nie mogłem z nią zostać na stałe, bo mam kocią białaczkę (FELV +) i mógłbym zarazić swoje zdrowe kocie rodzeństwo. 

Mam ok. 3,5 roku, jestem wykastrowany, korzystam bezbłędnie z kuwety, jem wszystko i w każdej ilości, uwielbiam się bawić i lubię się przytulać.
Mogę zamieszkać z innym kociakiem z FELV lub mogę być jedynym władcą Twojego pałacu. Marzę o własnym, kochającym mnie człowieku!

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kot nie przebywa w schronisku, prosimy o kontakt telefoniczny. Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość SMS, a na pewno oddzwonimy.

Kontakt

Telefon: 604 789 418

Galeria zdjęć: