Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Szakal

Szakal trafił do nas już jakiś czas temu, siedzi i siedzi. Nikt go nie chce, pewnie dlatego, że ma już 14 lat... Niestety po kilkunastu latach życia został oddany do przytuliska. Alergia. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Szakal nie jest młody, czy rasowy. Znalezienie dla niego domu stałego może graniczyć z cudem. Ale może znajdzie się ktoś kto da mu dom tymczasowy, taki do końca jego dni? Ile to będzie trwać to ciężko powiedzieć, może rok, może pół, a może tylko miesiąc. W każdym razie umierania w samotności nikomu nie życzymy, a tym bardziej kotkowi, który 13 lat był przyjacielem rodziny i spał w łóżku z właścicielami, którzy ani razu nawet nie zapytali o niego po oddaniu :(

Szakal jest spokojnym staruszkiem. Inne koty go denerwują i raczej je odstrasza, ale co się dziwić. Skaczą, biegają, szaleją, a on chciałby już tylko ciepła i spokoju. Głaskania oraz ludzkich kolan.

Szakal nie jest kocim przytulakiem. Lubi głaskanie, ale na swoich warunkach i łapką pokaże, że już dość.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: