Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Kluska

Kluska vel Diana to piękna kotka o niepospolitym umaszczeniu. Proszę tylko spojrzeć na jej pyszczek :) Kotka jest dorosła w sile wieku :) Trafiła do nas wraz z drugą kotką prosto ze swojego domu. Czarna Pchełka już jest szczęśliwa w nowym domu, a Kluseczka nadal czeka na swój moment. Data urodzenia - sierpień 2010.

Jest to bardzo miła i pełna charyzmy koteczka. Wesoła i przyjazna, czasem lubi sobie pogadać. Jak tylko kogoś pozna nie odstępuje człowieka na krok, a dodatkowo podchodzi i wskakuje na ręce, po czym mocno tuli się do człowieka. Bardzo tęskni za kochającym domem, gdzie będzie mogła cały czas siedzieć, na kolanach, gdzie będzie przytulana i głaskana.

Dawne imię sugeruje dość okrągła kicie, a faktycznie jest drobna i delikatna.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: