Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Rex - rezerwacja

Rex? Toż to imię dla psa. Nasz kociak trochę taki jest: przybiega do wszystkich, chodzi za człowiekiem krok w krok, biega za piłeczką itd. A tak całkiem serio to nasz mały podopieczny jest świetny!

Rex ma 4-5 miesięcy. Trafił do nas razem z siostrą - Kropką. Oboje są tak śliczni, że spodziewałyśmy się kolejek chętnych po nich, a telefonów brak. 

Kociaki mają w sobie mnóstwo energii i uwielbiają się bawić. Są bardzo podobni do siebie, gdy tylko się do nich wyciąga rękę oni zaczynają mruczeć. Bardzo lubią pieszczoty choć Kropka jest nieśmiała przy pierwszym kontakcie. Rex się nie boi, wszędzie go pełno. Bardzo lubi inne koty.

Oboje mają w sobie dużo energii i chętnie bawią się z ludźmi, same czy z innymi kotami. Należy o tym pamiętać przy adopcji, ponieważ pomimo swojego wyglądu to nie pluszowe zabawki. Potrzebują dużo uwagi, ciepła, pieszczot czy zabaw. Kot to przede wszystkim członek rodziny, a wraz z jego przybyciem musimy liczyć się z wieloma kosztami. To obowiązek na kolejne kilkanaście lat. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.Adopcja małego kotka wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/ sterylizacji u wybranego przez siebie weterynarza (na własny koszt). Zabieg najlepiej jest wykonać pomiędzy 6 a 8 miesiącem życia kota.