Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Sahara

Około 20 kotów trafiło do nas jednego dnia, z jednego domu. Pewna pani gromadziła zwierzaki w swoim domu. Nie musimy opisywać sytuacji jaka panowała w tym mieszkaniu, można takie coś obejrzeć w programach telewizyjnych. Koty chore, brudne, głodne, niesterylizowane, skrajnie wychudzone. Cieszymy się, że wyciągnęliśmy je z tych warunków i ratujemy. 

Wśród nich była Sahara. Ma około 4 lata. Kotka była bardzo brudna, zabiedzona, wychudzona i bojąca się człowieka. Tak jak całą reszta, kotka była po prostu ledwo żywa. My jednak nigdy się nie poddajemy.

I oto co się stało można oglądać na zdjęciach lub u nas na żywo :) Sahara zmieniła się nie do poznania. Jest teraz piękną kotką z białym, czystym futerkiem. Jedzenia i spokoju również pod dostatkiem. Z brzydkiego kaczątka zmieniła się w pięknego łabędzia. 

Wcześniej była wystraszona, za grosz nie ufała człowiekowi. Teraz w pierwszej chwili wydaje się wystraszona i wycofana. Ale nie ulegajmy pierwszemu wrażeniu. Po pierwszym "głasknięciu" Sahara się odpręża, nadstawia głowę i przyjacielsko się ociera. Ciężko przestać ją głaskać.

W nowym domu na pewno okaże się wspaniałym przyjacielem. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Opłata schroniskowa 20 zł.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: