Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Dymitr - rezerwacja

Dymitr trafił do nas prosto z ulicy. Chyba trochę się błąkał, bo był nieco zaniedbany. Został oceniony przez weterynarza na około 8 lat. Kotek chodzi w specyficzny sposób aczkolwiek badania nic nie wykazały. Być może w przeszłości doznał jakiegoś urazy, ale to tylko nasze gdybanie. Na chwilę obecną nic mu nie jest 😊

Zanim trafił na bruk musiał mieszkać w domu z ludźmi. Jest baaardzo przyjaźnie do każdego nastawiony. Kotek jest u nas zupełnie bezproblemowy. Bardzo grzeczny i spokojny. Gdy tylko człowiek pojawi się na horyzoncie Dymitr przybiega i wpatruje się swoimi pięknymi oczkami. Z kotami w naszym przytulisku nie ma problemów w kontaktach.

Widać, że kotek bardzo chciałby mieć swój własny domek i opiekuna, który będzie go kochał, głaskał i tulił. Kto zaopiekuje się Dymitrem??

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Każdy kot ma przeprowadzaną profilaktykę oraz sterylizację/kastrację nie pobieramy opłaty ale abyśmy mogli funkcjonować i ratować kolejne stworzenia będziemy wdzięczni za każdą darowiznę składaną przy adopcji.

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)