Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Loki - rezerwacja

Loki ma około 5 lat, jest to duży i dostojny kocur. Przepiękny, potężny biało-rudy jegomość. W miejscu, w którym był nie dawał sobie rady. Był sfrustrowany i przez to niemiły dla ludzi. Pierwsze spotkanie z nim nie przebiegło pomyślnie. Prychał, fuczał. Z każdym kolejnym jest coraz lepiej. Każdy kociak inaczej znosi taki pobyt, więc nic dziwnego że i Loki źle się czuje jako bezdomniak.

Jest mruczącym kumplem. Choć wyglądem budzi respekt. Ma swój charakterek i dlatego polecamy go do domu bez innych kotów. 

Loki bardzo łatwo potrafi skraść serce człowieka a najbardziej potrzebuje miłości drugiego człowieka, dlaczego? Być może, mieszkał z innym kotem, został odepchnięty i zszedł na drugi plan? Tego nie wiemy. Prosimy o dom, doświadczonych ludzi, którzy są w stanie uporać się z jego dominującym charakterem, a jednocześnie dać mnóstwo miłości, miziania, uwagi, poczucia bezpieczeństwa i pokazania, że jest najważniejszym, kochającym przez ludzi domownikiem.

Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.