Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Emilka

Emilka to piękna szylkretka, dużych rozmiarów kocica. Ostatnio wróciła z adopcji. To wspaniała, ale bardzo charakterna kotka. Jak każdy zasługuje i potrzebuje kochającego domku. 

Po tym nieszczęśliwym powrocie Emilka już się zaaklimatyzowała i bardzo zmieniła. Jest to prawdziwa dumna kocica z silnym charakterem. Ociera się, mruczy, przytula - głaskaj mnie. Jest taka jak wiele kotów czy ludzi, w środku bardzo pragnie aby ktoś ją pokochał, dał swoje kolana, głaskał. Czasem niestety odstrasza jej powierzchowność, ponieważ jeśli nie ma akurat na to ochoty to pokaże jednoznacznie o co jej chodzi pacając łapką lub odstraszając prychnięciem. 

Szukamy dla niej spokojnego domu, który będzie dobrze ją traktował i dawał wszystko co najlepsze.

Emilia zawsze była sama ze swoją Panią i dlatego nie lubi rozbrykanych maluchów i aktywnych doroślaków dlatego wymarzonym domem był by dom, w którym będzie jedynaczką. Ewentualnie będzie mieć za przyjaciela kota statecznego.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kotkę można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Nie zawsze możemy odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o krótką wiadomość a na pewno oddzwonimy :)

Galeria zdjęć: