Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Junior

Junior trafił do nas na chwilę a został na dłużej... Otrzymaliśmy wielką prośbę o przetrzymanie kociaka przez kilka tygodni z ważnych powodów osobistych. Pani nie żegnała się Juniorem, przecież miał zostać tylko na chwilę. Widać kociak też to wiedział, ponieważ w ogóle nie przejął się tym, że do nas trafił. Nie był wystraszony ani smutny. Od razu zaczął bawić się z innymi kotami, zwiedzać swój nowy - tymczasowy dom. Taki widok jest dla nas niespotykany. Mijał tydzień, dwa, trzy. Pani zachowywała się dziwnie, ani razu nie zapytała o swojego kota. Nadszedł dzień powrotu do domu z "wakacji" ale nikt się nie zjawił, nikt nie zadzwonił, nie oddzwonił ani nie odpisał na SMSa. Został po prostu porzucony.

Junior ma dopiero około roku. Jest jak nastolatek. Nie tak szalony jak małe kociaki ale dalej jest aktywny i lubi się bawić. Trzeba mu poświęcić czas. Lubi towarzystwo innych kotów, chętnie zaczepia swoich kompanów. Oprócz tego kocha ludzi, tuli się i prosi o pieszczoty. 

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: