Kocia Chatka Sosnowiec

Koty do adopcji

język / language: polski | english

Czarek - rezerwacja

Czarek to wspaniały zwykły - niezwykły kocurek. Trafił do nas ze swojego domku, dzięki sąsiadowi jego opiekunki, która trafiła do szpitala. Z jednej strony starsza Pani na pewno otaczała go wielką miłością, a z drugiej nie pomogła swojemu cierpiącemu przyjacielowi. Kotek podobno nie był u weterynarza, a Pani mówiła aby nie głaskać go przy uszach ponieważ są chore. To co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że w uchu ma ogromnego polipa, który powodował ciągłe stany zapalny a przy tym niesamowity ból. Aż ciężko wyobrazić sobie co ten biedak musiał przechodzić przez wiele lat. Teraz Czarek jest po zabiegu usunięciu polipów (okazało się, że oprócz jednego ogromnego jest jeszcze kilka małych).  Jest wprost cudowny!! Poza polipami usunięto mu również dwa zepsute zęby. Czaruś cierpi na polipowatość. Wiążą się z tym dwie rzeczy: odrastanie polipów czyli musi być pod kontrolą weterynarza oraz kropienie uszu lekami spowalniającymi odrastanie polipów. Czarek jest jednym z najspokojniejszych i najgrzeczniejszych kotków.

Na samym początku bardzo się bał. Ale szybko nam zaufał. A operacja przyniosła mu ukojenie.  Teraz ranka się jeszcze goi ale wkrótce Czarek po raz pierwszy od wielu lat uwolni się od bólu. 

To co go spotkało nie spowodowało, że nie ufa człowiekowi. Wręcz przeciwnie. Uwielbia gdy się go głaszcze, mizia i poświęca czas. Jest to typowy "nakolankowy" koci kompan. Z wyglądu jest zwykłym dachowcem. Ale jego charakter powoduje, że nie sposób go nie pokochać jak się go pozna. Jedno spojrzenie w jego oczy powoduje, że serce mięknie.  Polecamy Czarusia do odpowiedzialnego domku, który zapewni mu to czego nie miał do tej pory. 

Czarek ma 10 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Opłata 20 zł.

Kotka można również adoptować wirtualnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi adopcji wirtualnych.

Galeria zdjęć: